Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školní rok 2017/2018

Po kliknutí na následující odkazy se můžete podívat, jak tráví Vaše děti čas ve školce a jaké akce jsou pro ně přichystány. Některé fotogalerie budou průběžně doplňovány novými fotografiemi. Neváhejte proto si je prohlédnout vícekrát.

 

Terénní dny

Ostatní akce

Ve čtvrtek 26. dubna vyrazily třídy Berušek, Červených a Modrých kytiček na interaktivní výstavu do písecké Sladovny. Během naší exkurze jsme navštívili expozice s názvy "Já hrdina" a "Mraveniště". V expozici "Já hrdina" si mohly děti vyzkoušet, jaké to je stát se hrdinou a pomáhat lidem. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je to v policejním, hasičském či záchranářském autě. Aby byla iluze dokonalá, měly děti možnost se převléknout do uniforem jednotlivých složek integrovaného záchranného systému. V druhé expozici "Mraveniště" si děti mohly vyzkoušet, jaké to je být mravencem, pohybovat se v mraveništi, přenášet vajíčka. A jak si to děti užily, se můžete podívat v následujících fotogaleriích. Pro lepší orientaci jsou fotogalerie rozděleny podle tříd.

Během měsíce dubna jsme si ve třídách Červených a Modrých kytiček povídali o dopravě a také o situacích, se kterými se mohou i takto malé děti setkat. Nejdříve si záchranářské dovednosti vyzkoušely děti ve třídě Modrých kytiček a o své získané dovednosti se podělily se svými kamarády ze třídy Červených kytiček. A jak to dětem šlo, se můžete podívat v následující fotogalerii.

 

  (album je chráněno před zneužitím heslem, které Vám sdělí Vaše třídní učitelky)